SPEEDEXVPN

ارائه دهنده انواع سرویس های امنیتی

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

راهنمای نصب OPENVPN

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

با توجه به بسته شدن پروتکلهای استاندارد PPTP و L2TP توسط مخابرات ، سرویس OPENVPN پیشنهاد اول ما جهت استفاده از سرویسهای SPEEDEX است. این سرویس نسبت به بقیه سرویسها امنیت و انعطاف بالاتری دارد.

نکته قابل توجه در مورد سرویس OPENVPN این است که این پروتکل استاندارد هم توسط مخابرات مسدود شده است و به صورت عادی نمی توان از آن استفاده کرد. تیم SPEEDEX برای استفاده از این سرویس 2 راهکار ارائه می کند :

1. با توجه به اینکه ما پیش بینی می کردیم روزی مخابرات پروتکلهای استاندارد را مسدود خواهد نمود. تیم اسپیدکس در سال 2011 با صرف هزینه های کلان یک نسخه ویژه از OPENVPN تهیه نمود که قابل مسدود سازی نیست.
این نسخه فقط در اختیار تیم اسپیدکس می باشد و تمامی مزایای OPENVPN استاندارد را دارد. اما اشکال عمده این نسخه این است که فقط بر روی سیستم عامل ویندوز قابل استفاده است و نسخه های اندروید و آی او اس و مک آن موجود نیست.
ما این نسخه را SPXOPENVPN نام گذاری کرده ایم.

2. با اعمال اندکی تغییرات در تنظیمات OPENVPN استاندارد و رد کردن آن از یک پروکسی دیگر ، امکان استفاده از این سرویس به وجود می آید و تنظیمات فعلی فیلترینگ مخابرات قادر به مسدود سازی آن نیست.
مزیت بزرگ این روش این است که به دلیل استفاده از پروتکل استاندارد OPENVPN امکان استفاده از آن روی تمامی سیستم عاملهای ویندوز ، اندروید ، آی او اس و مک وجود دارد.

چنانچه شما از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنید ، پیشنهاد اول ما به شما استفاده از سرویس SPXOPENVPN می باشد ، اما چنانچه این سرویس برای شما کار نکرد و یا برای سیستم عامل دیگری به VPN نیاز دارید. از روش OPENVPN استاندارد استفاده کنید.
نکته بسیار مهم این است که این دو نسخه از OPENVPN با هم سازگار نیستند و حتما زمان نصب هر کدام ، باید کلیه مراحل از ابتدا انجام شوند.

سرویس OPENVPN استاندارد :

آموزش نصب OPENVPN استاندارد برای ویندوز

آموزش نصب OPENVPN استاندارد برای اندروید

آموزش نصب OPENVPN استاندارد برای آی فون و آی پد

آموزش نصب OPENVPN استاندارد برای مک